Niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz wspierają promocje. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, by nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale

Backlit jest materiałem winylowym posiadającym właściwości przepuszczające i rozpraszające światło, stosowany jest w reklamach podświetlanych. Wydruk wykonywany w wyższych nasyceniach kolorystycznych, powoduje zwiększenie atrakcyjności grafiki reklamowej po podświetleniu. Wydruki na backlicie prezentują się doskonale również w dzień.

Banery wykonywane są z materiałów winylowych typu frontlit. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Zastosowanie frontlitu to grafika reklamowa na dużych powierzchniach zewnętrznych oraz aplikacje wewnątrz pomieszczeń. Frontlit jest materiałem przeznaczonym do jednostronnego zadruku, równomiernie oświetlony jest doskonale widoczny po zmroku. Zależnie od sposobu montażu, oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewnie, wykonanie oczek, tuneli i rękawów.

Ta forma reklamy jest stosowana w różnego rodzaju centrach handlowych, sklepach, kinach, a także w halach widowiskowo-sportowych. Najistotniejszy wymóg stawiany temu rodzajowi reklamy to trwałość (ze względu na duże natężenie ruchu) oraz antypoślizgowość. Oferowany przez nas produkt spełnia oba te warunki - oferujemy wydruk na folii wraz z laminatem antypoślizgowym. Dzięki temu klient otrzymuje bezpieczny, a zarazem atrakcyjny wizualnie produkt.

Siatka jest materiałem stosowanym do eksponowania wielkoformatowych reklam zewnętrznych. Wykonana jest z lekkiego, perforowanego materiału winylowego przepuszczającego powietrze i światło. Dzięki swoim właściwościom, pozwala na zmniejszenie naprężeń spowodowanych podmuchami wiatru przez co znajduje zastosowanie jako nośnik reklamy na wszelkiego rodzaju rusztowaniach i ścianach. Lekkość siatki pozwala na zastosowanie jej jako nośnika reklam o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych.

Miękka, samoprzylepna folia ogólnego zastosowania zarówno wewnętrznego jak zewnętrznego, przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie - tablice, szyldy, plansze naklejane na twarde podłoża, grafiki samochodowe, witryny sklepowe, aranżacje stoisk targowych. Dostępna w wersji błyszczącej lub matowej. Ze względu na znakomite nasycenie barw folie doskonale sprawdzają się w okresowych promocjach i oznaczeniach punktów sprzedaży.

Papier (blueback) – papier wykorzystywany do druku plakatów billboardowych. Charakteryzuje się niebieskim powleczeniem spodniej strony. Niebieska spodnia warstwa optycznie izoluje layout od poprzednich ekspozycji. Papier ma zdolność absorbowania wody. Dzięki tej specyficznej właściwości papier jest naprężony.